Hakkımızda

Ağız ve diş sağlığı alanındaki yolculuğumuz 2005 yılında, (Türkiye) Ankara’da, “Megadent” ismiyle başladı. Ankara’da 8 yıl hizmet verdikten sonra, sağlık ve memnuniyet odaklı yolculuğumuza, 2013 yılından itibaren (Türkiye) İstanbul’da devam ettik. 2016 yılında  “Megadentist” olarak yolumuza devam ederken, 2023 yılında Alman Diş polikliniğini de bünyemize katarak 3.şubemizle büyümeye devam ediyoruz.

İlk günkü tutkuyla ve emin adımlarla ilerlediğimiz ağız ve diş sağlığı alanında bugün, 8 uzmanlık birimimizle hizmet veriyor; deneyimli diş hekimi ve cerrahlar ile güler yüzlü sağlık personellerini Megadentist çatısı altında buluşturmaktan mutluluk duyuyoruz.

15 yılı aşkın tecrübemizle sağlığa değer katarken çağdaş teknolojinin tüm olanaklarından yararlanıyor; bilgi ve deneyimimizi modern teknolojinin gücüyle birleştiriyoruz.

Sağlık için emek verdiğimiz tüm hizmet süreçlerinde hastalarımızın memnuniyetini hedefliyoruz. Net Promoter Score verilerine göre %98 olan memnuniyet oranımız, bu hedefe titizlik ve başarıyla ilerlediğimizin en güzel ispatlarından biri durumunda.

Türkiye sağlık turizmindeki başarısıyla tecrübesini sınırların ardına taşıyan bir klinik olarak bugün, 3 kıtadan hasta portföyüne sahibiz ve bununla gurur duyuyoruz.

Megadentist olarak yurt içi ve yurtdışı hastalarımız için ağız ve diş sağlığı alanındaki tüm bilgi ve deneyimimizle yola devam ederken etik değerlere olan bağlılığımızdan, insan odaklı, dürüst ve güvenilir hizmet anlayışımızdan asla ödün vermiyoruz.

Misyon

Alanında deneyimli uzman hekim kadromuz, güler yüzlü çalışanlarımız ve kaliteli hizmet yaklaşımımızla ağız ve estetik diş sağlığı hizmeti veriyoruz. Çalışmalarımıza, etik değerlere verdiğimiz önem ışığında insan odaklı, dürüst, güvenilir, pozitif ve empati kurabilen bir klinik olarak devam ediyoruz.

Vizyon

Dünyadaki tüm gelişmeleri yakından takip ederek önleyici ağız ve diş sağlığı bilinci oluşturabilmek; çözüm odaklı ağız ve diş sağlığı hizmetlerimiz sayesinde özgüvenli, mutlu olmanızı ve özgürce gülümsemenizi sağlamak.

Kalite Politikamız

Hasta memnuniyeti, kliniğimizin en öncelikli hedefidir. Hastalarımızın ihtiyaçlarını ve beklentilerini dikkate alarak, onlara en uygun tedavi planlarını sunuyor ve her adımda bilgilendirici ve destekleyici bir yaklaşım sergiliyoruz.

Klinikler

Geniş ve modern tedavi odalarımızda, diş sağlığı hizmetlerinde en yüksek standartları sunuyoruz. Uzman hekim kadromuz ve ileri teknolojik altyapımızla, diş sağlığınızı en üst düzeye çıkarmak için çalışıyoruz. En yakın şubemizde sizleri ağırlamaktan mutluluk duyarız.

Hekimlerimiz

Hekimlerimiz, güler yüzlü ve hasta odaklı hizmet anlayışlarıyla sizlere en iyi diş sağlığı hizmetlerini sunmak için buradalar. Yurtiçi ve yurtdışından gelen hastalarımız için gülümseten hizmet anlayışı ile sağlıklı ve güzel bir gülüşe sahip olmak için uzman kadromuzla hemen tanışın.

Anlaşmalı Kurumlar

Her geçen gün yeni bir kurum markalarla ailemizi büyütüyor, gülümseten fırsatlarımızı çoğaltıyoruz.
Sizde aramıza katılın, mutlulukla gülümseyen bir ekibiniz olsun.

Kurumsal Başvuru Formu
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
27 + 11 = ?
Enter the equation result to proceed
You need to agree with the terms to proceed

Birlikte Çalışalım

Megadentist ailesine katılmak veya iletişime geçmek için aşağıdaki formu doldurup bize ulaşabilir ya da yanda bulunan linklerden açık pozisyonlarımızı görebilirsiniz. Başvurularınız insan Kaynakları departmanımızda değerlendirilip sizinle iletişime geçilecektir.

Başvuru Formu
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
Fill out this field
Fill out this field
CV Dosyasınızı Yükleyiniz. *
.jpg, .jpeg .pdf formatlarında max 5mb boyutunda dosya yükleyebilirsiniz.
Fill out this field
23 - 15 = ?
Enter the equation result to proceed
You need to agree with the terms to proceed