Hollywood Smile

Megadentist ile kısa sürede Hollywood gülüşüne sahip olun.

Güzel gülüşü ile her zaman bakışları üzerinize çekin. Dişler, dudaklar ve yüz yapısı ile uyumlu Hollywood gülüşü ile her zaman gözler üzerinizde olacak.

Göz alıcı gülüşünüzle her zaman etkileyici görünün. Megadentist ile gülüşünüzü hemen şimdi tasarlayın.

Güzel ve etkileyici bir gülümseme her açıdan avantaj sağlar. Özgüven ve iletişim başarısını artıran Hollywood gülüşü, son yıllarda Hollywood starlarının dişlerine verdiği önem ve gülüşüyle dikkat çekmiştir.

Tedavi Süreçlerimiz

Bu sayfada yer alan bilgiler ön bilgi niteliği taşımaktadır. Uzman Hekimlerimiz tarafından yapılacak muayeneler akabinde tanı, tedaviler ve süreç ile alakalı net bilgiler tarafınıza aktarılmaktadır.

İşlem Sayısı

İşlem Sayısı

2-3 Sefer

İşlem Süresi

İşlem Süresi

10 Gün

Anestezi Yöntemi

Anestezi Yöntemi

Lokal Anestezi

Hassasiyet Süreci

Hassasiyet Süreci

Yok

İşe Dönme Süreci

İşe Dönme Süreci

Hemen

Tam İyileşme Süreci

Tam İyileşme Süreci

Hemen

Sonuçların Kalıcılığı

Sonuçların Kalıcılığı

5 Yıl

Yeme İçme Süreci

Yeme – İçme Süreci

2 Saat Sonra

Sıkça Sorulan Sorular

Güzel bir gülüş için yalnızca beyaz dişler yeterli değildir. Dişlerde beyazlığın yanı sıra diş etlerinin sağlıklı görüntüsü, dişlerin orantısı da oldukça önemlidir. Hollywood gülüşü ile dişeti, diş ve dudak uyumu sağlanarak mükemmel bir gülüş elde edilir.

Hollywood Smile bilinen adıyla Hollywood gülüşü, Hollywood starlarının gülüşüne sahip olmanızı sağlayan tedavidir. Hollywood gülüşü tasarımında dudak, diş ve diş etleri tedavisi ile yüz için en uyumlu gülüş ve dişler elde edilir.

Hollywood gülüş tasarımında öncelikle yüzün şekli tespit edilir ve yüz yapısı için en uygun diş formu belirlenir. Diş yapısı, yüz hatları ve dudaklar göz önünde bulundurularak yüze en uygun gülüş elde edilir.

Hollywood Gülüşünün Avantajları

Hollywood gülüş tasarımı ile estetik, simetrik ve beyaz dişlere kavuşursunuz.

Dişlerinizde ve diş etlerinizde sağlıklı bir görünüm elde edersiniz.

Uzun ömürlü ve dikkat çeken sağlıklı gülüşler elde edersiniz.

Hollywood Gülüşü İşlemleri

Hollywood gülüşü tasarımı için yapılan işlemler;

 • Porselen lamina
 • Diş beyazlatma
 • İmplant tedavisi

Porselen Lamina

Dişlerin şeklini ve rengini değiştirmek amacıyla uygulanan bir işlemdir. Diş yapısına göre özel olarak hazırlanan ve dişlerin ön yüzeyine yapıştırılan tasarımlardır. Diş, dişetleri ve dudak yapısına kolaylıkla uyum sağlayan ince porselen kaplama, dişlerin düzgün ve sağlıklı görünmesini sağlar.

Diş Beyazlatma

Güzel bir gülüş için beyaz dişler oldukça önemlidir. Bu işlemde diş minesinde oluşan maddelerin temizlenmesiyle beyaz dişler elde edilir. Hollywood smile işleminde hastanın dişlerinin beyazlatılması gerekiyorsa bu işlem yapılır.

İmplant Tedavisi

Hollywood gülüş tasarımı için hastanın dişleri sağlıklı ve tam olmalıdır. Mükemmel gülüşü elde etmek için eksik ve kırık dişler tedavi edilmelidir.

Estetik diş hekimliği; ağız ve diş bölgesinin sağlık ve estetik açıdan yeniden düzenlenmesini ele alır. Sağlıklı ve estetik bir gülüş tasarlamayı amaçlar.

Estetik diş hekimliği uygulamaları şunlardır:

 • Gülüş Tasarımı
 • Dental Lamina (Yaprak Porselen)
 • Dolgu Tedavisi (Beyaz Kompozit Dolgular, Inley – Onley Dolgular)
 • Porselen Kronlar
 • Zirkonyum Kronlar
 • Diş Beyazlatma

Hekimlik ve sanatın birleştiği gülüş tasarımında, öncelikle yüzünüzün şekli tespit ediliyor ve hangi formda dişlere sahip olmanız gerektiği belirleniyor. Nasıl bir gülüşe sahip olmanız gerektiği, cinsiyet, yaş, yüz hatları, dudaklar gibi birçok faktöre bağlı olarak değişiyor.

Diş eti, diş, dudak uyumu sağlanarak mükemmel bir gülüş elde edilmesi hedeflenen gülüş tasarımı işleminde beyazlığın yanı sıra diş etlerinin sağlıklı bir görüntüye kavuşması sağlanıyor. Gülüş tasarımında kişinin mevcut diş yapısı porselen kaplama ile düzeltiliyor, diş eti estetiği uygulamaları ile de diş etleri ve diş arasındaki uyumsuzluk gideriliyor.

Son yıllarda “Hollywood Smile” olarak da adlandırılan “gülüş tasarımı” işlemi sayesinde bu problemin önüne geçilebiliyor.

Hollywood Gülüşü için gerçekleştirilen işlemler:

 • Porselen vener
 • Diş beyazlatma
 • İmplant tedavisi
 • Pembe estetik
 • Zirkonyum ya da porselen kaplamalar
 • Ortodontik tedaviler
 • Lamina porselenler

Gülüş tasarımı işleminin ne kadar süreceği uygulanacak işleme göre değişiklik gösterebilir. Kişinin tercihlerine bağlı olarak uzun bir dönemde yapılabileceği gibi, 1 hafta gibi kısa bir sürede de tamamlanabilir.

Hekimler TR

Hızlı Randevu Talep Formu

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
Fill out this field
Fill out this field