Müşteri Yorumları

  1. Ana Sayfa
  2. Müşteri Yorumları
Elif Duman

2017 den beri tüm diş sağlığı işlemlerimde tercih ettiğim mükemmel bir diş sağlığı merkezi. Tüm personelleri çok ilgili çok temiz bir kurum. Doktorları işlerinde uzman gözünüz kapalı güvenebilirsiniz. Tüm Megadentist ekibine teşekkür ederim.

Cansu Sağlık

Megadentist ile tedavi sürecindeyim. Gerek gişedeki ilgilenen arkadaşlar gerekse doktorlardan gördüğüm ilgi güler yüz sıcacık samimi sohbetleri beni çok memnun etti. Özellikle Doktor Ceren Hanım sizi çok seviyorum. Harikasınız. Her şey için çok teşekkür ederim hepinize.

Esma Ecer

Bu hayatta gerçekten korktuğum tek yer dişçi koltuğu 🤭
zor ve ağrılı süreçte hep destek olan Hakan hocam ve semih hocam emin ellerdeyiz ve bunu bilmeme rağmen hala korkuyorum 😇ama mükemmel hizmet gülen yüzler her bölümde danışmanından asistanına teşekkür ederim
Megadentist ağız ve diş sağlığı polikliniği ❤️

Çiğdem Civelek

Bizde ailecek çok memnun kaldık. Tüm personel her zaman güler yüzle her konuda yardımcı oluyorlar. Özellikle benim uzun ve zorlu bir tedavi sürecim oldu. Dr. Hakan bey baştan sona her konuda yardımcı oldu. Çok özverili davranıyorlar. Ne zaman gitsem en ufak bir sorunumu mutlaka çözerek ayrıldım oradan. Eşim, oğlum ve kızımda aynı şekilde çok memnun kaldılar. Herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim. Zaten tavsiye ettiğim herkeste gerçekten memnun kaldıklarını söylediler. Ve gerçekten çok teşekkür ediyorum.

Sevilay Erdoğan

Tesadüfen dişlerimi yaptırmak için girdim ama sonuçlarından çok şükür memnun kaldım. Caner hocama gösterdiği süreçteki davranış ve ilgisinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Danışmadaki Aslı hanımda çok güler yüzlü ilgili ona da ayrıca teşekkür ediyorum.

Yıldız Kurtulmuş

Dr. Onur Bey’e diş taşı temizliği ve dolgu yaptırdım. Kendisinin ilgi ve alakasından, yapılan işlemlerden memnun kaldım. Ben tavsiye üzerine bu kliniğe gelmiştim. Deneyimledim ve herkese de tavsiye ediyorum. Tüm ekip olarak çok ilgili bir karşılama ve hijyenik bir ortamda hizmet alıyorsunuz.