Megadentist

Hakkımızda

Ağız ve diş sağlığı alanındaki yolculuğumuz 2005 yılında, Ankara’da, Megadent ismiyle başladı. Ankara’da 8 yıl hizmet verdikten sonra, sağlık ve memnuniyet odaklı yolculuğumuza, 2013 yılından itibaren Megadentist ismiyle İstanbul’da devam ettik. 

İlk günkü tutkuyla ve emin adımlarla ilerlediğimiz ağız ve diş sağlığı alanında bugün, 8 uzmanlık birimimizle hizmet veriyor; deneyimli diş hekimi ve cerrahlar ile güler yüzlü sağlık personellerini Megadentist çatısı altında buluşturmaktan mutluluk duyuyoruz.

15 yılı aşkın tecrübemizle sağlığa değer katarken çağdaş teknolojinin tüm olanaklarından yararlanıyor; bilgi ve deneyimimizi modern teknolojinin gücüyle birleştiriyoruz.

Sağlık için emek verdiğimiz tüm hizmet süreçlerinde hastalarımızın memnuniyetini hedefliyoruz. Net Promoter Score verilerine göre %98 olan memnuniyet oranımız, bu hedefe titizlik ve başarıyla ilerlediğimizin en güzel ispatlarından biri durumunda.

Sağlık turizmindeki başarısıyla tecrübesini sınırların ardına taşıyan bir klinik olarak bugün, 3 kıtadan hasta portföyüne sahibiz ve bununla gurur duyuyoruz.

Megadentist olarak ağız ve diş sağlığı alanındaki tüm bilgi ve deneyimimizle yola devam ederken etik değerlere olan bağlılığımızdan, insan odaklı, dürüst ve güvenilir hizmet anlayışımızdan asla ödün vermiyoruz. 

Foto Galeri
blank
blank
blank

MİSYON

Alanında deneyimli uzman hekim kadromuz, güler yüzlü çalışanlarımız ve kaliteli hizmet yaklaşımımızla ağız ve estetik diş sağlığı hizmeti veriyoruz. Çalışmalarımıza, etik değerlere verdiğimiz önem ışığında insan odaklı, dürüst, güvenilir, pozitif ve empati kurabilen bir klinik olarak devam ediyoruz.

VİZYON

Dünyadaki tüm gelişmeleri yakından takip ederek önleyici ağız ve diş sağlığı bilinci oluşturabilmek; çözüm odaklı ağız ve diş sağlığı hizmetlerimiz sayesinde özgüvenli, mutlu olmanızı ve özgürce gülümsemenizi sağlamak.

Değerler

Tutkulu

Tutkulu

Büyük bir sevgiyle ve benzersiz bir istekle yapılan her işin sonunun başarıyla dolu olduğunu biliyoruz. İşimize olan tutkumuzla hastalarımızı memnun etmiş olmaktan büyük kıvanç duyuyoruz.

Etik

Etik/Ahlaklı

Hayatın her anında ve her alanında olduğu gibi mesleğimizi icra ederken de etik değerlerden bir an olsun ödün vermiyoruz.

İnsan Odaklı

İnsan Odaklı

İnsan duyarlılığı ve algısı temelinde ahlaki değerler içeren tüm manevi değerleri, işimizin her aşamasında büyük bir hassasiyetle uyguluyoruz.

Aidiyet

Aidiyet Duygusu

Kendini rahat hissetmenin bir hasta açısından ne derece mühim olduğunu biliyor ve tüm çalışma arkadaşlarımız ile bir aile gibi bizi tercih eden her hastamızda bunu sağlayabilmek adına çabalıyoruz.

Disiplinli

Disiplinli

Profesyonelliğin tavır, tutum ve değerlere verilen önemle sağlanabileceğine inanıyor ve bu motivasyonumuzu her koşulda canlı tutuyoruz.

Sürekli Öğrenen

Sürekli Öğrenen ve İyileştiren

Alanımızda gelişen global değişimleri ve yenilikleri yakından takip ediyor ve öğrenme tutkumuzu sürdürülebilir kılıyoruz.

Pozitif

Pozitif

Hayata ve işimize karşı olumlu bakış açımızın her koşulda devam etmesi için çabalıyoruz.

Dürüstlük

Dürüstlük

Dürüstlüğün sağlıklı bir toplumsal yapının mihenk taşlarından biri olduğu düşüncemizden hiç vazgeçmiyoruz.

Empati

Empati Yapmak

Kendimize ve sevdiklerimize nasıl yaklaşılmasını istersek hastalarımıza da öyle yaklaşıyoruz.

Güven

Güven

Hastalarımıza “Emin ellerdeyim.” duygusunu yaşatabilmeyi önceliklerimiz arasında tutuyoruz.

Çözüm Odaklı

Çözüm Odaklı

Problem üretmeyi değil, problem çözmeyi seviyoruz.

Tecrübe

Tecrübe

Kliniğimizde alanında tecrübeli ve başarılı diş hekimleri ve tutkulu çalışanlarımızla bir aile gibi çalışıyoruz.

Güler Yüzlü

Güler Yüzlü

Hem kendimiz hem karşımızdaki için güler yüzlü olmanın ne kadar önemli olduğunu hiç unutmuyoruz.

Kalite Politikamız

Güvenlik ve Kalite

Kalite politikamız, sağlık hizmetlerine bakış açımızda danışan memnuniyetini her şeyin önünde tutmak, hizmet sunuş prensibimizde fark yaratmak, kalite iyileştirme faaliyetlerimizle alanımızda örnek gösterilen bir ağız ve diş sağlığı uygulama ve araştırma merkezi olmaktır.

blank
blank

Hekimlerimiz

Sorunuz mu var? Bizi hemen arayın!

001 234 56 78

Have any questions?
Call us now!

Partnerler & Laboratuvarlar