KEYİFLE GÜLÜMSE, ÖZGÜRCE KONUŞ

 • Alanında sayılı uzman hekim kadrosu
 • Garantili Tedavi
 • 10000 lerce referanslı hasta
 • NPS’ye göre % 95 hasta memnuniyeti

Diş Beyazlatma İşlemi Nedir ve Nasıl Yapılır?

Beyazlatma, dişlerin yapısında (mine ve dentin tabakasında) oluşan renklenmeleri giderme işlemidir. Evde ve klinikte olmak üzere iki çeşit beyazlatma işlemi vardır.

blank

Hemen Randevu Al

Hizmetlerimiz ve firmamız hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

 

Gönder

İmplant diş yerleştirme işlemi ne kadar sürer?

Yerleştirilecek bölgeye ve implant diş sayısına bağlı olmakla beraber ortalama 30-60 dakika arasında süren bir işlemdir.

İmplant diş yerleştirildikten sonra neler yiyebilirim?

Diş hekiminiz operasyonu takip eden birkaç gün için size yumuşak yiyeceklerin ağırlıkta olduğu bir diyet önerecektir.

Dental İmplant bakımında benim rolüm nedir?

Fırçalama ve diş ipi kullanımı evde yapılacak tedavileri kapsamakla birlikte düzenli olarak diş hekimine gitmeniz gerekmektedir.

İmplant dişlerin ömrü ne kadardır?

Uygun şekilde kullanılıp, bakımı yapıldığı takdirde 40 yılı aşkın süre ile implantlarınız size hizmet edecektir. Megadentist implantdişleriniz için ömür boyu yenileme garantisi sunmaktadır.

Eğer implant diş kemikle birleşmez ve başarısız olursa ne olur?

İmplant bulunduğu yerden çıkartılır ve o bölgenin iyileşmesi beklenir. Yeterli süre sonunda mevcut kemik uygun ise başka bir implant o bölgeye yerleştirilir.

İmplant dişler sigorta kapsamında mıdır?

Çoğu işlem gibi dental implantta sigorta kapsamına girmemektedir. Diş hekimlerimiz sizler için uygun ve avantajlı ödeme seçenekleri sunmakadır.

blank
blank

Klinikte Diş Beyazlatma

 • Ağartıcı ilaç, bu işlem hakkında deneyimi olan bir hekim tarafından diş üzerine yerleştirilir.
 • İlgili dişin üzerine beyaz renkli ışık kaynağı belli bir süre tutulur.
 • İşlem bittiğinde sonuç hemen gözlenir.
 • Yetersiz gelmesi halinde ek seanslar yapılır.

Her iki yöntemde etkin olmasına rağmen tercih, renklenmenin derecesine, tedavinin ne kadar çabuk sonlandırılmak istendiğine ve hekimin görüşüne bağlıdır.

Evde Diş Beyazlatma

 • Hekim ağızdan ölçü alıp dişlerin üzerine takılacak ince lastik kalıplar hazırlar.
 • Hastanın kendisi için hazırlanmış özel kalıbın içerisine ilaç yerleştirerek bu kalıbı beyazlatılacak dişlerin üstüne günde en az 6-8 saat takması (tercihen uykuda) beklenir.
 • Tedavinin ortalama 1-4 hafta içinde sonlandırılmasıyla tedavi tamamlanmış olur.

Herhangi bir sorunuz mu var?

+90 212 415 29 39

Mutlu İnsanlar

blank
blank
blank
blank
blank
blank

Neden Megadentist?

TECRÜBE

Megadentist deneyiminden sonra doya doya gülen, sağlıklı yarınlara yürüyen binlerce hastamızla nice 15 yıllar kutlamamız dileği ile…

MEMNUNİYET

Megadentist olarak Ağız, Diş ve Çene Cerrahisinden Restoratif Diş ve Gülüş Tasarımına; Çocuk Diş Hekimliğinden Ortodontiye kadar ağız ve diş sağlığının tüm branşlarında hizmet veren, binlerce hastamıza sağlıklı ve estetik gülüşler kazandırmış olmayı bilmek bizim en şahane mutluluğumuz. 

UZMAN KADRO

Gerçekleştirdiği tüm tedavilere garanti belgesi veren tek kurum olmamızın nedeni, hizmet verdiğimiz branşların, alanında birçok başarıya imza atmış uzman bir kadro tarafından yönetilmesi ayrıcalığıdır. 

GÜÇLÜ TEKNOLOJİ

Teknolojinin en son imkânlarıyla tasarlanmış cihazlarımız, hastalıkların tanı ve tedavisinde dünyayla eş zamanlı yöntemler kullanmamıza olanak sağlıyor.

KİŞİYE ÖZEL HİZMET

Hastalarımızın ihtiyaçlarını ve bu ihtiyaçlara yönelik tedavi yönetmelerini belirlerken çok boyutlu düşünerek daha mutlu ve daha sağlıklı sonuçlar yaşayabilmek önceliğinden bir an olsun uzaklaşmıyoruz.

YEREL VE GLOBAL MUTLULUK

Bizler, ülkemizin ağız ve diş sağlığı alanında tercih edilir olması adına gerekli olan tüm standartları oluşturmaya gayret ediyoruz. Yaşadığımız ve yaşattığımız mutlulukların evrensel olmasını diliyoruz.

blank

Hekimlerimiz

Mutlu İnsanlar. Gerçek Görüşler.