Diş Sağlığı Turizmi

Diş Sağlığı Turizm için ülkemize ağırlıklı olarak Avrupa’dan ve Kanada’dan gelen  hastalarımızı karşılamakta ve ağırlamaktayız. Diş hastanemiz ve polikliniklerimiz tam kapsamlı ve tüm branşlarda cerrahi operasyonları dahil dışarıya bağımsız olarak kendi bünyesinde hizmet vermektedir. Diş Turizmi dünya çapında büyüyorken ülkemizde de Megadentist hatırı sayılır bir hasta portföyünü ağırlamaktadır. Hastalarımız, hem tatilini yapıp hemde çok daha ekonomik bir bütçeyle tedavi olarak hizmet vermeye devam ediyoruz.

Diş sağlığı turizmi günden güne popülerlik kazanmaya başladı. Yurtdışında yaşayan hastalar, yaşadıkları bölgedeki diş tedavi maliyetlerinin yüksekliğinden ötürü diş tedavilerinde İstanbul’u tercih ediyorlar. Diş tedavilerini gerçekleştiren hastalarımız hem de İstanbul’un tarihi, doğal ve kültürel güzelliklerini keşfedebilme şansı buluyorlar.

Türkiye’de Ağız ve Diş Sağlığı Merkezlerinde verilen hizmet kalitesinin yanı sıra hasta ile iletişim, muayene ya da tedavi süresi gibi etkenlerin diğer birçok ülkeye oranla üst seviyede olması tercih edilirliği daha da arttırıyor.

İstanbul’un en iyi diş hastanesi olarak Megaentist’i tercih eden ve yurtdışından tedavi amacıyla gelen misafirlerimiz daha çok implant uygulaması, zirkonyum tedavileri, porselen ve kuron köprü tedavileri, diş beyazlatma ve gülüş tasarımı gibi konularda tedavi istiyorlar.

 

Share:

Bir cevap yazın