Megadentist Polikliniğine Hoş Geldiniz!

Megadentist Olarak Neler Yapıyoruz?

15 YILDIR TEK DİLEĞİMİZ MUTULULUĞUNUZ!

Ağız ve diş sağlığı alanında 8 uzmanlık alanımız ve uzman hekim kadromuzla; hizmet verdiğimiz hastalarımızın özgüven dolu gülümseyişlerine, özgürce konuşmalarına ve sağlık dolu yarınlarına dokunuyor olmak mutluluk kaynağımız.

Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi, Restoratif Diş, Gülüş Tasarımı, Hollywood Smile, Periodontoloji, Çocuk Diş Hekimliği, Ortodonti, İmplant, Zirkonyum, Lamine, Porselen Kaplamalar gibi uygulamalarla bizleri tercih eden hastalarımıza sağlık ve estetiği bir arada sunuyoruz.

HizmetlerimizMutlu İnsanlar

Neden Megadentist?

TECRÜBE

Megadentist deneyiminden sonra doya doya gülen, sağlıklı yarınlara yürüyen binlerce hastamızla nice 15 yıllar kutlamamız dileği ile…

MEMNUNİYET

Megadentist olarak Ağız, Diş ve Çene Cerrahisinden Restoratif Diş ve Gülüş Tasarımına; Çocuk Diş Hekimliğinden Ortodontiye kadar ağız ve diş sağlığının tüm branşlarında hizmet veren, binlerce hastamıza sağlıklı ve estetik gülüşler kazandırmış olmayı bilmek bizim en şahane mutluluğumuz. 

UZMAN KADRO

Gerçekleştirdiği tüm tedavilere garanti belgesi veren tek kurum olmamızın nedeni, hizmet verdiğimiz branşların, alanında birçok başarıya imza atmış uzman bir kadro tarafından yönetilmesi ayrıcalığıdır. 

GÜÇLÜ TEKNOLOJİ

Teknolojinin en son imkânlarıyla tasarlanmış cihazlarımız, hastalıkların tanı ve tedavisinde dünyayla eş zamanlı yöntemler kullanmamıza olanak sağlıyor.

KİŞİYE ÖZEL HİZMET

Hastalarımızın ihtiyaçlarını ve bu ihtiyaçlara yönelik tedavi yönetmelerini belirlerken çok boyutlu düşünerek daha mutlu ve daha sağlıklı sonuçlar yaşayabilmek önceliğinden bir an olsun uzaklaşmıyoruz.

YEREL VE GLOBAL MUTLULUK

Bizler, ülkemizin ağız ve diş sağlığı alanında tercih edilir olması adına gerekli olan tüm standartları oluşturmaya gayret ediyoruz. Yaşadığımız ve yaşattığımız mutlulukların evrensel olmasını diliyoruz.

Sorunuz mu var? Bizi hemen arayın!

001 234 56 78

Have any questions?
Call us now!

Tüm Hizmetlerimiz

Diş Beyazlatma

Beyazlatma dişlerin yapısında (mine ve dentin tabakasında) oluşan renklenmeleri giderme işlemidir.
İncele

Ortodonti Tedavisi

Ortodonti, alt ve üst çeneler ile diş çapraşıklıklarının düzeltilmesi ile uğraşan bir diş hekimliği branşıdır.
İncele

Kanal Tedavisi

Endodontik tedavi ile enfekte olmuş sinir dokusu, kan damarları ve diğer hücresel artıklar kök kanalından uzaklaştırılır.
İncele

Periodontoloji

Periodontoloji, dişleri çevreleyen sert ve yumuşak dokuların klinik ve mikroskopik yapısını inceleyen diş hekimliği dalıdır.
İncele

İmplant Diş

İmplant, doğal dişlerin fonksiyon ve estetiğini sağlayan en iyi alternatiftir.
İncele

Pedodonti

Pedodonti, diğer adıyla Çocuk Diş Hekimliği 0-15 yaş grubu çocukların süt ve daimi dişlerinin sağlığını korumayı amaçlayan ana bilim dalıdır.
İncele

Sınırlı süre için!

Harekete geçmenin tam zamanı! Bizimle hemen şimdi iletişime geçin, ilk diş hekimi danışmanlık hizmetinizi tamamen ücretsiz olarak alın.

Hekimlerimiz

Mutlu İnsanlar. Gerçek Görüşler.